HAKKIMIZDA

www.ikincielpos.com sitesi eski adıyla IBM olarak bilinen Toshiba POS cihazlarının ülkemizindeki lider firması olan Pos Sistem’in bir yan kuruluşudur.

Pos Sistem firması POS A.Ş. ‘nin ilk Çözüm Ortağı olup, akaryakıt sektöründen oyuncak mağazalarına kadar çok farklı sektörlerde satış otomasyon projeleri kuran ve sektörde geliştirmiş olduğu farklı çözümler ile innovatif çözümler sunan kurumsal bir firmadır.

25 seneye yakın bir süredir sadece IBM / TOSHIBA POS cihazlarının satışını yapan Pos Sistem sayıları binlerce olan işletme için POS çözümleri sunmaktadır.
“ Yapmış olduğu işten dolayı yüklenmiş olduğu sorumluluğun farkında olan Pos Sistem firması birinci elde olduğu gibi ikinci elde de aynı ciddiyet ve titizlikle müşterilerine hizmet vermektedir.”

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Deneyim

25 seneyi bulan deneyim ve tecrübeye sahibiz.

Güvenilirlik

Herzaman paranızın tam karşılığını alırsınız

Uzman Kadro

Her türlü desteği alabileceğiniz uzman kadroya sahibiz.

MUTLU MÜŞTERİLER

Ahmet Alparslan

Ahmet Alparslanİşletme Sahibi - Site Market - Antalya

Küçük işletmem için aradığım POS cihazını kolayca bulup satın aldım. Dünyanın en sağlam cihazı olan Toshiba POS cihazını uygun fiyata alabilmek çok sevindirici. Üstelik satın aldığım cihaz firma tarafından tüm bakımları yapılarak verildi. Çok memnunum.

İlker Boyunlu

İlker Boyunluİstasyon Müdürü - Bodrum Petrol

İstasyon marketimizin eski yazarkasası çok sıkıntı yaratmaktaydı. www.ikincielpos.com sitesinden temin ettiğim Toshiba marka POS cihazı ile tüm satışlarımı kontrol edebiliyorum. Üstelik aldığım cihaz hakkında her türlü bilgi tarafıma detaylıca verildi ve aldığım üründen son derece memnunum.

0
+
SENELİK TECRÜBE
0
+
LOKASYONDA KURULUŞ
0
+
POS SATIŞ VE DESTEĞİ
0
%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

www.possistem.com.tr
T: 0216 428 10 68 F: 0216 428 10 69
Adres
Ord. Prof. F.K.Gökay Cad. Okul sk.
No:1 F/4 Üsküdar-İSTANBUL